Omron E2E-X10Y1-M4 Proximity Sensor E2EX10Y1M4
E2E-X10Y1-M4
PN: E2E-X10Y1-M4
E2EX10Y1M4
E2E Short Barrel AC 2-wire Proximity Sensor
N.O. /Shielded
24 to 240 VAC
Size M30
10mm Sensing Distance
2 Pin