Omron Z-15GQ21 BE Limit Switch WRoller Z15GQ21BE - New No Box
Z-15GQ21 BE
PN: Z-15GQ21 BE
Z15GQ21 BE
Z-15GQ21-BE
Roller Diameter: 7/16"
Roller Width: 3/16"
15A 125, 250 Or 480 VAC 1/8 HP 125 VAC, 1/4 HP 250 VAC
1/2A 125 VDC 1/4A 250 VDC