Generic SPA125X2 V Belt Pulley - New No Box
SPA125X2
PN: SPA125X2
Double Belt
125 mm Pitch
130.5 mm OD
35 mm Width
W/ Fenner 1610-28 Taper Lock Bushing 28 mm ID W/ Keyway