Allen Bradley 871F-D70NP50-D4A Proximity Sensor 871FD70NP50D4A - Used
871F-D70NP50-D4A
PN: 871F-D70NP50-D4A
871FD70NP50D4A
  • 10...30VDC
  • N.O. 400mA
  • PNP
  • 3 Wire
  • Flat Or Surface Mount
  • 50mm Head Size
  • Unshielded
  • 70mm Sensing Distance