IFM Efector IG0348 Sensor IGB2005-ABOASLLS-100AK - Used
IG0348
PN: IG0348
Efector 100
Pn: IG0348
IGB2005-ABOA/SL/LS-100AK
Inductive Sensor
S: 5mm F
U: 20...250V Ac/Dc
I: 350mA Ac
I: 100mA Dc