Ingersoll Rand DEF200NTE8S12 Ingersoll Rand Nut Runner - New No Box
DEF200NTE8S12
PN: DEF200NTE8S12
Ingersoll Rand
Nut Runner
Model# DEF200NTE8S12
Full Scale: 200 Nm
TR Value: 46.44 Nm
200072
0424A Souriau CTI 8D0-17F99PN-KIX
23 Pin Connector