Littelfuse FLSR 35 ID Indicator Fuse FLSR035ID (Pack of 3) - New No Box
FLSR 35 ID
PN: FLSR 35 ID
FLSR-35-ID
FLSR035ID
  • Class RK5
  • Indicating
  • Time Delay
  • Current Limiting
  • Dual Element
  • 35A
  • 600VAC
  • 300VDC