Littelfuse LLNRK15 Fuse LLNRK015 (Pack of 3) - New No Box
LLNRK15
Quantity
Out-of-Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: LLNRK15
  • LLNRK15
  • LLNRK015
  • Class RK1
  • Time Delay
  • Dual Element
  • Current Limiting
  • 15A
  • 250VAC
  • 125VDC