Littelfuse FLSR-40-ID Fuse FLSR040ID (Pack of 3) - Used
FLSR-40-ID
PN: FLSR-40-ID
FLSR40ID
FLSR040ID
Powr-Gard
  • Class RK5
  • Time Delay
  • Current Limiting
  • Dual Element
  • 40A
  • 600VAC
  • 300VDC