Ebm Papst R2E220-AA40-23 AC Motorized Impeller R2E220AA4023 - Used
R2E220-AA40-23
PN: R2E220-AA40-23
R2E220AA4023
230V ~ 50Hz 0,38A 85W 2600min-1 3µF 400VDB
230V ~ 60Hz 100W 2700min-1 2µF 400VDB
Thermally Protected
19/10
DE(N)
4 Wire
220MM x 63MM