Omron G2R-1-SND 24V DC (S) Relay G2R1SNDDC24S - New No Box
G2R-1-SND 24V DC (S)
PN: G2R-1-SND 24V DC (S)
G2R1SND 24V DC S
  • G2R-1-SND (S)
  • G2R Series
  • Plug-In
  • Mechanical Flag And Nameplate
  • 1 Pole
  • SPDT
  • 10 Amp
  • LED Indicator
  • Diode
  • 24 VDC