IDEC RY4S-U-AC120V Relay RY4S-U-120V AC (Pack of 10)
RY4S-U-AC120V
Quantity
Out-of-Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: RY4S-U-AC120V
RY4SUAC120V
25520
CSA Rating:
Res:
3A 240VAC
3A 30VDC
General Use:
1.5A 120VAC
0.8A 240VAC
1.5A 30VDC
0.2A 100VDC