Potter & Brumfield KHAU-17A11-120V AC Relay KHAU-17A11-120VAC . - Used
KHAU-17A11-120V AC
PN: KHAU-17A11-120V AC
KHAU17A11120V AC
KHAU-17A11-120V-AC
Relay
120VAC 50/60Hz Coil
(14) Blades
1/10HP, 5A, 120VAC
42VA, 28VDC