Omron G2R-1A-ASI-6000 Relay G2R-1A-ASI-6000-24VDC - New No Box
G2R-1A-ASI-6000
PN: G2R-1A-ASI-6000
G2R1AASI6000
G2R1AASI600024VDC
Contact:
TV-5
10A 250VDC
10A 30VDC
Coil: 24VDC