Allen Bradley 700-HB33A24-1 Relay  700HB33A241 Series A
700-HB33A24-1
PN: 700-HB33A24-1
700HB33A241
VAC: 24
1/6 HP 10A 240VAC
1/4HP 10A 120VAC
1/3HP 6.6A 240VAC
B 300 Pilot Duty
(11) Blades
10A
3PDT
24 VAC