Omron MK1EP-UA-AC24 Relay MK1EPUAAC24 - New No Box
MK1EP-UA-AC24
Quantity
In Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: MK1EP-UA-AC24
MK1EPUAAC24
MK1EP-UA-AC24
MK1EPUAAC24
Contact:
Resistive:
10A 230VAC/28VDC
Coil:24 VAC