Allen Bradley 700-F310A24 Relay 700F310A24 - Used
700-F310A24
PN: 700-F310A24
700F310A24
24V 60Hz
3NO 1NC 4Pole
IEC 337-1
VDE 0660
Ui: 660V
le: 10A