Allen Bradley 700-HT22AZ24 Relay 700HT22AZ24 Series A - New No Box
700-HT22AZ24
PN: 700-HT22AZ24
700HT22AZ24
Input: 24VDC
Off Delay
Timing Range: 0.1S-10S
1/4HP 10A 120VAC