Potter & Brumfield R10-E1-L4-115VAC Relay R10-E1-L4-115 - Used
R10-E1-L4-115VAC
PN: R10-E1-L4-115VAC
R10E1L4115VAC
R10E1L4115VAC
R10E1L4115
0415
115Vac
14 Pins
.25A At 28Vdc Res.