Potter & Brumfield KUP-14A55-120V AC Relay KUP-14A55-120VAC 14HP - Used
KUP-14A55-120V AC
Quantity
In Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: KUP-14A55-120V AC
KUP14A55120V AC
KUP-14A55-120V-AC
  • KUP14A55120VAC
  • KUP14A55120V
  • KUP14A55120
  • 120V 50/60Hz
  • 11 Blades
1/4HP, 120VAC
10A, 240VAC