IDEC RR3B-UL AC24V Relay RR3BULAC24V - Used
RR3B-UL AC24V
Quantity
In Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: RR3B-UL AC24V
RR3BUL AC24V
RR3B-UL-AC24V
Plug-In Relay
10A Contact
24V AC Coil
11 Pin Male