Potter & Brumfield KUP11D55-110VDC Relay KUP11D55-DC110V - Used
KUP11D55-110VDC
PN: KUP11D55-110VDC
KUP11D55110VDC
KUP11D55110VDC
KUP11D55DC110V
Pins: 8
110V DC
Industrial Rated:
1/4HP 120VAC
10A 240VAC