Potter & Brumfield KU-4699-120V Relay KU-4699 - Used
KU-4699-120V
Quantity
In Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: KU-4699-120V
KU4699120V
KU4699120V
KU4699
  • 120V 50/60Hz
  • 1/3Hp, 120V
  • 1/2Hp, 250Vac
  • 10A, 120Vac
  • 10A, 28Vdc
  • 11 Pins