AA Electric AAE-A201-M-120V AC Relay AAE-A201-M-120VAC - Used
AAE-A201-M-120V AC
PN: AAE-A201-M-120V AC
AAEA201M120V AC
AAE-A201-M-120V-AC
AAEA201M120VAC
AAEA201M
10 Amp
Contact Rating
10A 230Vac/28Vdc
Coil: 120Vac
8 Pins