Potter & Brumfield KRPA-11AN-24V AC Relay KRPA-11AN-24VAC . - Used
KRPA-11AN-24V AC
Quantity
In Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: KRPA-11AN-24V AC
KRPA11AN24V AC
KRPA-11AN-24V-AC
  • KRPA11AN24VAC
  • KRPA-11AN-24V
  • KRPA11AN24V
  • Coil: 24VAC 50/60Hz
  • 8 Pin Octal Base
1/3HP 120VAC
1/2HP 10A 240VAC