Matsushita Aromat K4-24V-9-24V DC Relay K4-24V-9-24VDC - New No Box
K4-24V-9-24V DC
PN: K4-24V-9-24V DC
K424V924V DC
K4-24V-9-24V-DC
K424V924VDC
K424V9
  • 24VDC Coil
  • 1A 125VAC
  • 2A 28VDC