Matsushita Aromat HC4-Y-DC24V Relay HC4YDC24V - Used
HC4-Y-DC24V
PN: HC4-Y-DC24V
HC4YDC24V
  • 24VDC Coil
  • 5A 1/10HP 125, 250VAC
  • 3A 30VDC