Potter & Brumfield R10-E1-Z2-115V AC Relay R10-E1-Z2-115VAC - Used
R10-E1-Z2-115V AC
PN: R10-E1-Z2-115V AC
R10E1Z2115V AC
R10-E1-Z2-115V-AC
R10E1Z2115VAC
R10E1Z2115V
  • 115VAC Coil
  • 2A @ 28VDC
  • 120VAC Res.