Potter & Brumfield KRPA-11DG-48V DC AMF Relay KRPA-11DG-48VDC - Used
KRPA-11DG-48V DC
PN: KRPA-11DG-48V DC
KRPA11DG48V DC
KRPA-11DG-48V-DC
KRPA11DG48VDC
KRPA11DG
  • 48VDC Coil
  • 8 Pins
1/6HP 120VAC
1/3HP 10A 250VAC