Siemens KHU-17A13-120 120VAC Relay KHU17A13120 3291
KHU-17A13-120
Quantity
Out-of-Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: KHU-17A13-120
KHU17A13120
Pins: 14
120V 50/60 Hz
2A, 120VAC