AA Electric AAE-A201-M-120V AC Relay AAE-A201-M-120VAC - New No Box
AAE-A201-M-120V AC
Quantity
Out-of-Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: AAE-A201-M-120V AC
AAEA201M120V AC
AAE-A201-M-120V-AC
AAEA201M120VAC
AAEA201M
10 Amp
Contact Rating
10A 230Vac/28Vdc
Coil: 120Vac
8 Pins