Magnecraft 750XCXM4L-24V AC Relay 750XCXM4L-24VAC - Used
750XCXM4L-24V AC
PN: 750XCXM4L-24V AC
750XCXM4L24V AC
750XCXM4L-24V-AC
Struthers-Dunn
  • 24VAC 50/60Hz Coil
  • 12A, 120/240VAC, 28VDC
    CSA: 10A, 120AV, 6.5A 240AC
    1/3HP 120AC, 1/2HP 240AC
  • 11 Pins