Allen Bradley 700-HPS2Z24-24V DC Relay 700-HPS2Z24-24VDC - Used
700-HPS2Z24-24V DC
Quantity
Out-of-Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: 700-HPS2Z24-24V DC
700HPS2Z2424V DC
700-HPS2Z24-24V-DC
  • Series: A
  • 24 VDC
  • 8 A
  • 8 A 277 VAC
  • 8 A 30 VDC
  • 1/3 HP 120 VAC
  • 1/2 HP 240 VAC
  • B300 Pilot Duty
  • 8 Pins