Potter & Brumfield KUP-5D15-24V DC Relay KUP-5D15-24VDC 13HP - Used
KUP-5D15-24V DC
Quantity
In Stock
  Get It Fast
Orders placed before 3PM ET will be shipped out the same day!
PN: KUP-5D15-24V DC
KUP5D1524V DC
KUP-5D15-24V-DC
  • KUP5D1524VDC
  • KUP5D15-24
  • KUP5D1524
  • KUP5D15
  • SPDT
  • 24VDC Coil
  • 10A
  • 5 Blades
1/3HP, 120VAC
10A, 240VAC