IDEC RY4S-U AC110-120V Relay RY4SUAC110120V - New No Box
RY4S-U AC110-120V
PN: RY4S-U AC110-120V
RY4SU AC110120V
RY4S-U-AC110-120V
RY4S-U AC110-120V
RY4SUAC110120V
AC110-120VAC 50/60Hz
CSA Rating:
Res.
5A 240VAC
5A 30VDC
General Use.
5A 240VAC
0.2A 100VDC
1.5A 30VDC