Fuji Electric EA32 10A Circuit Breaker BB2AEA-010 W Guards - Used
EA32 10A
PN: EA32 10A
EA32-10A
Amps: 10
Hz: 50/60
kA: 2.5
VAC: 220
EA32 10
EA3210
BB2AEA-010
BB2AEA010
(2) Pole
30AF
40°C
Ui: AC500V
Ue: Max AC460V
Uimp: 8kV
Cat. A
Aux. Switch:250VAC/2A
125VDC/0.4A