IDEC ALFD29920N-A-120V Push Button WGreen Lens - New No Box
ALFD29920N-A-120V
PN: ALFD29920N-A-120V
ALFD29920NA120V
Idec
PN: ALFD29920N-A-120V
ALFD29920N A 120V
ALFD29920NA120V
Push Button
STD. Pilot Duty
120-600V AC
Heavy Pilot Duty
110-600V DC 10A
Use Types
Copper 1,2,3
Wire 3R,4,4X
Only 12, 13
Listed Ind. Cont. Eq. 910T
Idec BST-010 .3
A600 P600
Listed Ind. Cont. Eq. 858T
Some Shelf Wear
BS-001
A600
P600
TWR
ALN
Primary:120V
50-60 HZ
Lamp 6.3V
1W